Avangard Technology

CZ EN

Love Story

Love Story

Tato hra osloví zejména více romanticky založené hráče. Podmanivá grafika a nápadité zvuky dávají ožít skupině sympatických krásek jako vystřižených z holywoodských filmů. Dívky soutěží na podiu vyhlášeného nočního klubu nejen o titul Miss Show, ale i o přízeň štědrých obdivovatelů. Amorek  pak vybere nejlepší pár a hráč získá odpovídající bonus.

Love Story

Hlavní prvky hry:

  • 5-ti válcový video slot s 15-ti výherními liniemi
  • Žolíkový symbol "Amorek" : kombinace 5-ti symbolů "Amorek" na  kterékoliv aktivní výherní linii vyhrává hlavní výhru: 10 000x sázka na tuto linii
  • Scatterový symbol "Prsten": kombinace 3 symbolů "Prsten" na kterékoliv pozici v hracím okně na 3., 4. a 5. kole spouští Bonusovou hru "Love Story" s možností výhry až 400x násobek celkové sázky
  • Možnost zdvojnásobování výhry "losováním" v doplňkové hře o 5-ti kartách: Vysoká/Nízká nebo Červená/Černá
  • Nový herní prvek doplňkové hry: nelíbí-li se hráči dealerova karta, může ji až 3x vyměnit, nebo kdykoliv hru ukončit a připsat dosavadní výhru.
Love Story

Popis Bonusové hry:

Bonusová hra "Love Story"
3 scatterové symboly "Amorek" na kterékoliv pozici na 3., 4. a 5. kole v hracím okně přinášejí Bonusovou hru "Love Story". Na obrazovce se objeví se nová scéna: podium v nočním klubu, kde probíhá soutěž Miss Show. Hráč zvolí jednoho ze tří můžů, sedících u baru a jednu z pěti dívek na pódiu. Takto vytvořený pár zůstane na scéně sám adívka si představuje dárky, které by si přála od svého partnera dostat. Její partner se pak rozhodne, jak drahé by dárky měly být. Dívka může dostat: kožich - 1x celková sázka, auto - 3x celková sázka, jachtu - 4x celková sázka, dům - 5x celková sázka. Partner ještě může už stávající dar/výhru znásobit koeficientem x1, x3, x10 nebo x80. Maximální výhra v této bonusové hře tak může dosáhnout 400x násobku celkové sázky. Hodnoty dárků jsou uvedeny ve Výherním plánu (Help menu) přístroje.