Avangard Technology

CZ EN

Silk Quest

Silk Quest Volatilita: 4 of 5
5 válců, 9, 15 nebo 21 výherních linií
Poutavá hra s cestovatelskou tematikou
Tři různé bonusové hry a mód volných her
Min. výherní procenta
max sázka: , max výhra

Stručný popis hry:

Silk Quest
  • Žolíkový symbolMarco Polo nahrazuje všechny ostatní symboly, kromě scatteru. Všechny výhry, ve kterých figuruje žolíkový symbol se násobí 3x, kromě výher za 3x, 4x a 5x symbol ‘Marco Polo’. 5x žolíkový symbol na aktivní linii přináší maximální výhru nebo Jackpot
  • Scatterový symbolCaravan - 3, 4 nebo 5 těchto symbolů na obrazovce spouští 15, 25 nebo 35 volných her
  • Volné hry : Speciální výherní situace „screen fill“ – kdy je celá hlavní obrazovka plná stejných symbolů. Všechny výhry během módu volných her se násobí třemi
  • 3 různé bonusy, které lze získat během módu volných her: ‘Arab’, ‘Čína’ and ‘Mongol’
  • Jazyk: Angličtina, Ruština, Čeština

Popis Bonusů

Volné hry

3, 4 nebo 5 scatterů na obrazovce spouští mód volných her. Podle počtu scatterů hráč dostává 15, 25 nebo 35 volných spinů. Žádné další volné hry v tomto módu nezíská. Všechny výhry, včetně těch se žolíkovými symboly, se násobí 3x. Pokud se během volných spinů objeví 3 bonusové symboly – ‘Mongol’, ‘Arab’ a ‘Čína’ na druhém, třetím a čtvrtém válci, hráč vstupuje do bonusu ‘Karavana’.

Bonus Karavana

Hráč musí zvolit jeden z bonusových symbolů: ‘Mongol’, ‘Arab’ a ‘Čína’ aby vstoupil do odpovídajícího stupně bonusu.

Silk Quest Bonus Arab

Objeví se obrazovka se 12-ti budovami a hráč volí jednu po druhé a odhaluje jejich cenu: (celková sázka х1, х2, х3, х5, х100) nebo oznámení Vybrat.

Bonus pokračuje dokud hráč neobjeví oznámení Vybrat. Celková bonusová výhra je pak součet všech cen získaných ve zvolených budovách.

Silk Quest Bonus Čína

Objeví se obrazovka s 5-ti Čínskými muži a hráč opět volí jednoho po druhém. Každý zvolený muž ukáže svou cenu: (celková sázka х1, х3, х5, х10, х25, х50, х100) nebo oznámení Vybrat. Bonus pokračuje dokud hráč neobjeví oznámení Vybrat. Celková bonusová výhra je pak součet všech cen získaných od zvolených Čínských mužů.

Silk Quest Bonus Mongol

Objeví se obrazovka s 5-ti jurtami a hráč opět volí mezi nimi. Zvolená jurta odhaluje svou cenu (celková sázka х1, х3, х5, х10, х40, х100) nebo oznámení Vybrat. Pokud zvolená jurta nezobrazí oznámení Vybrat, hráč získává šanci vybírat z dalších jurt.

Celkem může hráč volit maximálně 6x. Bonus pokračuje dokud hráč neobjeví oznámení Vybrat a celková výhra je pak součet všech cen získaných z jurt.

Silk Quest CZ-Euro - Navod ke hre PDF file (137K)