Avangard Technology

CZ EN

Hit Radio

Hit Radio Spojení inovativínho grafického provedení s nápaditým ozvučením umocňuje hráči požitek ze hry. Hra má možnost změny barvy pozadí.

Krátký popis význačných prvků hry:

  • 5-ti válcový video slot s 10-ti výherními liniemi
  • Žolíkový symbol "Mikrofon": kombinace 5-ti symbolů "Mikrofon" na  kterékoliv aktivní výherní linii vyhrává hlavní výhru: 10 000xsázka na tuto linii
  • Scatterový symbol "Diskžokej": kombinace 3 nebo 4 symbolů "Diskžokej" kdekoliv v hracím okně dává "Bonus" 10 volných her, kombinace 5-ti těchto symbolů dává "Bonus" 20 volných her
  • Zvláštní prvek volné hry:  pokud se v průběhu volných her zastaví na prostředním kole kdekoliv v hracím okně symbol "Zlaté rádio", výhra, doposud získaná v průběhu dané série volných her se zdvojnásobuje.
  • Možnost zdvojnásobování výhry "losováním" ve hře Červená/Černá/Typ karty
Hit Radio

Popis "Bonusu"

Bonus 10 volných her

3 nebo 4 scatterové symboly "Diskžokej" na kterékoliv pozici v hracím okně vyplácí výhru ve výši dle Výherního plánu a spouští "Bonus" v podobě 10-ti volných her. Jestliže se v jejich průběhu na prostředním kole zastaví v hracím okně symbol "Zlaté rádio", výhra, doposud dosažená v průběhu těchto volných her se zdvojnásobí. Totéž platí i pro další symboly "Zlaté rádio" až do vyčerpání volných her v rámci daného Bonusu. Pokud v průběhu čerpání volných her dojde k dosažení další "Bonus" kombinace, přičte se hráči základní výhra dle Výherního plánu, avšak další volné hry se nepřičítají.

Bonus 20 volných her

5 scatterových symbolů "Diskžokej" na kterékoliv pozici v hracím okně vyplácí výhru ve výši dle Výherního plánu a spouští "Bonus" v podobě 20-ti volných her. Jestliže se v jejich průběhu na prostředním kole zastaví v hracím okně symbol "Zlaté rádio", výhra, doposud dosažená v průběhu těchto volných her se zdvojnásobí. Totéž platí i pro další symboly "Zlaté rádio""až do vyčerpání volných her v rámci daného Bonusu. Pokud v průběhu čerpání volných her dojde k dosažení další "Bonus" kombinace, přičte se hráči základní výhra dle Výherního plánu, avšak další volné hry se nepřičítají.
Hit Radio

Hra Riziko (Losování)

Jestliže došlo k výherní kombinaci v základní části hry, hráč může vstoupit do doplňkové hry Riziko, kde jako vklad do hry použije výhru ze základní části. Vehře Riziko se hráč snaží uhodnout kartu dealera, a to buď její barvu (Červená,Černá) - v případě úspěšného tipu získává dvojnásobek vkladu, nebo její typ (Piky, Káry, Listy, Srdce) - v případě úspěšného tipu získává čtyřnásobek vkladu. V obou případech může v případě úspěšného tipu ve hře Riziko pokračovat,  při neúspěšném tipu ztrácí vklad včetně jeho doposud získaných násobků a hra Riziko končí.